25 maj 2020

Okradł i narobił szkód – jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty

W sobotę rano właściciel zgłosił uszkodzenie myjni samochodowej i kradzież pieniędzy z kasetki oraz uszkodzenia, jakich dokonał sprawca. Jeszcze tego samego dnia przed południem sprawca znalazł się w rękach kryminalnych. Nie pierwszy raz w życiu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
679
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Zawiadomienie o uszkodzeniu myjni samochodowej w Skępem oraz drzwi do baru przy powyższej stacji, policjanci otrzymali w sobotę (23.05.2020) rano. Już kilka godzin później zatrzymali odpowiedzialnego za to mężczyznę.

Informacje, które zebrali kryminalni pozwoliły im ustalić gdzie może przebywać sprawca i jakim pojazdem się przemieszczał.

Podejrzewanego zauważyli na jednym z parkingów na terenie miasta. 21-latek przyznał się do stawianych zarzutów po tym jak policjanci znaleźli w aucie, którym się poruszał pieniądze i tablice rejestracyjne innego pojazdu.

Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut włamania do dystrybutora myjni samochodowej i kradzieży z jego wnętrza pieniędzy na kwotę 1500 zł.

Mężczyzna uszkodził przy tym elementy myjni i drzwi do baru, który znajduje się obok. Szkody wyniosły w sumie 27 tys. zł.

Ponieważ działał w warunkach recydywy, musi się liczyć z surowszą odpowiedzialnością karną. Grozi mu nawet do 15 lat więzienia.

 
źródło: policja.pl (Autor: podkom. Małgorzata Małkińska)
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
679
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Lipnie