Koncert Retrospective w GOK Lipno

miejsce:
Gminny Ośrodek Kultury, Lipno, ul. Powstańców Wielkopolskich 7
bilety:

Fanom dobrego, klimatycznego rocka tego zespołu przedstawiać nie potrzeba. Zespół Retrospective pochodzi z Leszna. To już ponad 10 lat tradycji na progrockowej scenie. Wielkie doświadczenie sceniczne zdobyte zarówno w klubach muzycznych, jak i na wielkich festiwalach europejskich. To także wysmakowany klimat i kunszt techniczny. Zespół ma na swym koncie 5 albumów studyjnych, utrzymanych w ciekawej, nowoczesnej konwencji progrockowej. Wielką siłą zespołu jest różnorodność muzyczna. Członkowie Retrospective poszukują bowiem swych inspiracji nie tylko w muzyce tuzów rocka progresywnego, ale także w muzyce metalowej czy w modnym dziś nurcie post-rocka. Nie obce są im charakterystyczne dla progrocka długie, rozbudowane kompozycje, z drugiej strony mają w swoim repertuarze utwory krótsze, brzmiące bardziej przebojowo! Dwie, świetnie wymieniające się, gitary na scenie, charakterystyczny "Vederowski" wokal główny, w parze z czarującym głosem wokalistki, kosmiczne dźwięki elektroniki oraz mocna sekcja, sprawiają, że w muzyce Retrospective każdy znajdzie coś dla siebie. Zespół promuje obecnie swój najnowszy album "iNtroVert". Na koncercie z pewnością nie zabraknie wycieczki do starszych płyt.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Retrospective
artyści:
Retrospective
Fanom dobrego, klimatycznego rocka tego zespołu przedstawiać nie potrzeba. Zespół Retrospective pochodzi z Leszna. To już ponad 10 lat tradycji na progrockowej scenie. Wielkie doświadczenie sceniczne zdobyte zarówno w klubach muzycznych, jak i na wielkich festiwalach europejskich. To także wysmakowany klimat i kunszt techniczny. Zespół ma na swym koncie 5 albumów studyjnych, utrzymanych w ciekawej, nowoczesnej konwencji progrockowej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Koronawirus
kujawsko-pomorskie